چارسوق

شرکت ساختمانی چارسوق هم اکنون با پیشینه و سابقه طولانی و درخشان در امر ساختمان با بهره‌گیری از مهندسین با سابقه و با تجربه سهم قابل توجهی از بازار این عرصه را به خود اختصاص داده است.

شرکت ساختمانی چارسوق با بهره‌گیری از مهندسین و متخصصین مجرب، مطابق با اساسنامه خود کلیه خدمات مهندسی را به کارفرمایان خود ارائه می‌دهد.
چارسوق آمادگی دارد در عالی‌ترین سطوح و با بهترین کیفیت و اقتصادی‌ترین قیمت‌ها خدمات فنی و مهندسی فوق را به شما ارائه دهد.

ارائه خدمات مهندسی، پیمانکاری و بازرگانی

شرکت ساختمانی چارسوق برنامه ریزی طرح و اجرای پروژه‌های صنعتی، راه‌سازی، پل‌سازی، ورزشی، تجاری، اداری و مسـکونی و تاسیسات را ارائه می‌دهد.
همچنین اجرای انواع پروژه‌های ساختمانی در داخل تـهران و حومه و سایر نقاط کشور جروئی از خدمات چارسوق می‌باشد.

برنامه‌ریزی طرح و اجرای پروژه‌های صنعتی

مشاوره‌های خاص در اجرای انواع پروژه‌ها، مدیریت و سرپرستی و نظارت عالیه بر آن‌ها نیز از جمله خدمات شرکت ساختمانی چارسوق می‌باشد.
چارسوق با آنالیز قیمت، برآورد، مطالعه بازار و مطالعات فنی و اقتصادی و امکان‌سنجی خدمات مهندسی را در بالاترین سطوح در اختیار شما قرار می‌دهد.

تهیه اسناد مناقصه و نظارت بر اجرای قرارداد

کارشناسان

 

شرکت ساختمانی چارسوق همه ساله با اعزام و حضور نیروهای متخصص و مدیران ارشد خود درنمایشگاه‌های صنعت ساختمان و صنایع وابسته در اقصی نقاط دنیا سعی در بالابردن توان علمی و تبادل اطلاعات فنی و علمی مجموعه خود با دانش روز دنیا را در اولویت برنامه‌های خود دارد. چارسوق آمادگی دارد در عالی‌ترین سطوح و با بهترین کیفیت و اقتصادی‌ترین قیمت‌ها خدمات فنی و مهندسی فوق را به شما ارائه دهد.

photo-1

مؤسس
مهندس علی اکبر کرباسچیان

ایشان متولد سال ۱۳۲۱ در تهران می باشند که پس از اتمام تحصیلات عالیه در سال ۱۳۴۶ به بخش فنی و مهندسیارتش وقت ملحق گردیدند و در سال ۱۳۵۵ پس از ترک ارتش وارد بخش خصوصی شدند و با همکاری چند تن از معاونین شهرداری تهران شرکت ساختمانی تکسازان را در شمال تهران (میدان تجریش) تاسیس نمودند و پس از پیروزی انقلاب درسال ۱۳۶۱ ایشان اقدام به تاسیس شرکت ساختمانی چارسوق در تهران واقع در خیابان میرزای شیرازی نمودند و پس ازآن در دوران جنگ تحمیلی با گردآوری مجموعه ای از همکاران با تجربه ومهندسین ذیصلاح و دلسوز وقت کشور که خدمت به میهن را به فرار از کشور ترجیح می دادند اقدام به ساخت واحد های مسکونی بسیاری جهت کارکنان دولت از جمله مجتمع نیروی هوایی و دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و احداث کارخانه های صنعتی مختلف و شهرک سازی در نقاط مختلف کشور نمودند که از خدمات شایان ایشان در این دوران می باشد.

پس از پایان جنگ تحمیلی و در دوران سازندگی با پیشرفت علم و صنعت در کشور، ایشان با گردآوری نیروهای مجرب و تحصیل کرده جوان سعی نمودند تا با بکارگیری دانش روز و ارائه راه حل های نوین و بکارگیری تجهیزات پیشرفته ، صنعت ساخت و ساز کشور را ارتقا بخشیده و موجبات آبادانی کشور را فراهم سازند و با تبادل تکنولوژی و مصالح روز دنیا با کشورهای مختلف موفق به ارائه خدمات شایانی به کشورهای مختلف منطقه و آسیای میانه گردیدند. از دیگر افتخارات ایشان در طول ۴ دهه تلاش ، آموزش جوانان تحصیل کرده بسیار در زمینه عمران و آبادانی کشور می باشد که هم اکنون این افراد از مدیران ارشد پروژه های عمرانی در سطح کشور می باشد.

ارسلان كرباسچيان

فارغ التحصيل كارشناسي ارشد عمران گرايش زلزله
عضو سازمان نظام مهندسي استان تهران
عضو انجمن مهندسين راه و ساختمان ايران
عضو انجمن بتن ايران
عضو كميته انتخاب طرح برتر سازه بتني تهران
داراي برد تخصصي گودبرداري
داراي برد تخصصي سازه هاي بتني و فولادي
ناظر و مجري پايه ١ سازمان نظام مهندسي استان تهران
برنده جايزه برتر هفتمين اجلاس بهترين برج سازان ايران
برنده جايزه سازنده نمونه سازه هاي لوكس تهران از هشتمين اجلاس برترين سازندگان تهران

photo-2
photo-3

افشین کرباسچیان

فارغ التحصيل كارشناسي ارشد معماري
عضو سازمان نظام مهندسي استان تهران
عضو انجمن معماران ايران
عضو كانون طراحان ايران
ناظر و مجري پايه ١ سازمان نظام مهندسي استان تهران
برنده جايزه برتر هفتمين اجلاس بهترين برج سازان ايران
برنده جايزه سازنده نمونه سازه هاي لوكس تهران از هشتمين اجلاس برترين سازندگان تهران
برنده جايزه پنجمين دوره بهترين طراحان تهران

شرکت ساختمانی چارسوق در سال ۱۳۶۱ تاسیس گردید و هم اکنون با پیشینه و سابقه طولانی و درخشان در امر ساختمان با بهره گیری از مهندسین با سابقه و با تجربه و مهندسین تحصیل کرده و جوان توانسته است علیرغم وجود شرکت های ساختمانی و مهندسی بسیار در ایران سهم قابل توجهی از بازار این عرصه را به خود اختصاص دهد.

این شرکت با بهره گیری از مهندسین و متخصصین مجرب، مطابق با اساسنامه خود کلیه خدمات مهندسی را از جمله کلیه عملیات ساختمانی ، راه سازی ، پل سازی ، تاسیسات، محاسبات و اجرای انواع سوله و سازه فضایی ، اسکلت سازی پیش ساخته، ساخت انواع قطعات بتنی پیش ساخته ، نقشه برداری ، نقشه کشی ، تفکیک اراضی و غیره را در قالب چند بخش شامل بخش طراحی ( معماری ، سازه ، مکانیکال ) ، بخش نظارت ( سازه ، راه ، تاسیسات) ، بخش اجرا ( صنعتی ، تجاری ، اداری ، مسکونی ) ، بخش بازسازی (دکوراتیو داخلی ، مقاوم سازی ، مدرن سازی ) ، بخش نمایشگاهی ( غرفه سازی ) ، بخش خارجی (سفارتخانه و دفاتر هواپیمایی) به کارفرمایان خود ارائه می دهد.

همچنین این شرکت همه ساله با اعزام و حضور نیروهای متخصص و مدیران ارشد خود درنمایشگاههای صنعت ساختمان و صنایع وابسته در اقصی نقاط دنیا سعی در بالابردن توان علمی و تبادل اطلاعات فنی و علمی مجموعه خود با دانش روز دنیا را در اولویت برنامه های خود دارد. این شرکت آمادگی دارد در عالی ترین سطوح و با بهترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت ها خدمات فنی و مهندسی فوق را به شما ارائه دهد.

این شرکت با بهره گیری از توانائی علمی و عملی و منحصر بفرد کارشناسان خود در طول سالیان گذشته توانسته است در بیش از ۱۵۰ پروژه ، خدمات فنی و مهندسی را در سطوح عالی ارائه نموده و هم اکنون با دو دفتر کار در مرکز و شمال شهر تهران ، توانائی و آمادگی کامل جهت ارائه خدمات مهندسی را در بالاترین سطوح دارد .

معرفی شرکت

 • ارائه خدمات مهندسـی ، پیمانکاری و بازرگانی در حدود موضوع شرکت – برنامه ریزی طـرح و اجـرای پروژه های صـنعتی ، راه سازی ، پل سازی ، ورزشـی ، تجـاری ، اداری و مسـکونی و تاسیسات
 • اجــرای انواع پروژه های ساختمانی در داخل تـهران و حومـه و سایر نقاط کشـور – مشاوره و شرکت در جلسات و کارگروه ها و کمیسیون های تخصصی شهرداری و وزارت مسکن
 • مدیریت جامع پروژه ها و کنترل پروژه – مشـارکت در سـاخت پروژه های تجـاری و اداری و مسـکونی
 • اجرای گودبرداری با روش های خاص و متد جدید در تمامی سطوح صاف و شیب دار – اجرای اسکلت فلزی ( تیر ورق یا پیچ و مهره ) و اجرای اسکلت بتونی با دهانه کوچک و بزرگ
 • طراحی سـوله و خـرپا و خدمات اجرایی – مشاوره های خاص در اجـرای انواع پروژه ها ، مدیریت و سرپرستی و نظارت عالیه بر آنها
 • تهیه اسناد مناقصه و نظارت بر اجرای قراردادها – آنالیز قیمت ، متره و برآورد ، مطالعه بازار و مطالعات فنی و اقتصادی و امکان سنجی
 • نقشه کشی ، نقشه برداری و تفکیک اراضی – طراحی سازه و خدمات مهندسی
 • مشاوره و ارائه خدمات طـراحی معماری به صورت فاز ۱ و ۲ – طراحی و تهیه نقشه های نما بصورت اسـکیس دستی ( اتد اولیه) و کامپیوتری ۳D و اجرای آن
 • طراحی و تهیه نقشه های معماری و دکوراسیون داخلی و شبیه سازی فضاها با نرم افزار ۳D Max و اجرای آن – طراحی تأسیسات برق و مکانیک و خدمات اجرایی
 • تست جوش و تست بتون با آخرین روش و تکنولوژی روز دنیا – آزمایش و مکانیک خاک و ارائه برگ های مربوطه
 • تهیه دستور نقشـه ، ارائه برگه ها و انجام کلیه مراحل اداری برای اخذ پروانه ساختمانی و پایان کار – مقاوم سازی در برابر زلزله جهت سازه های اجرا شده
 • طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی داخلی و خارجی – تهیه کلیه مصالح اجرایی و کارگاهی

فعالیت های شرکت